dziękuje za to że jesteście ;)

wtorek, 29 marca 2011

29.03

Jeszcze 3 dni i koniec marca. Cieszycie się? Ja tak! kwiecień zleci szybciutko i coraz bliżej oczekiwanych prze ze mnie wakacji! Jednak coraz mniej czasu na poprawienie, moich mało zadowalających ocen.

Jutrzejszy dzień  miał wyglądać inaczej! Miałam jechać do szkoły, iść na pracownie i zrobić sobie jasne pasemka, aby w końcu zejść do naturalnego koloru! Lubię sie jako czarnulkę ale niestety moje włosy nie do końca dobrze to znoszą, farbowanie raz w miesiącu je męczy. Stały się suche, łamliwe i cienkie, bardzo cienkie. Wypadają jak jasna cholera ! Mimo to, że ostatnio zauważyłam niewielką poprawe po użyciu nowych odżywek.
Jednak moja środa będzie wyglądać zupełnie inaczej ! Jak? W domu. Dlaczego? W Bełchatowie odbywają się 'TARGI EDUKACYJNE' dla gimnazjalistów, w których bierze udział moja szkoła. Pani Basia zajmuje sie pokazem fryzur, więc jutro jej nie będzie, To że nie ma jednego nauczyciela nie upoważnia mnie do 'wagarów'. To prawda jednak z Panią Barbarą mam jutro 6 na 8 lekcji, mimo to nie ma Pani od PO więc zostaje mi tylko przełożona na 3 godzine lekcyjną chemia, która będzie łączona z inną klasą.
Jaki sens iścia do szkoły? Żaden. Więc co Misia jutro robi? Śpi, śpi i śpi do południa!


O tak!


Dobranoc :*

12 komentarzy:

 1. no, naprawdę świetny blog, pozdrawiam i zapraszam ponownie do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wstałaś?;d dobrze Ci :D

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę . :* także bym nie poszła jutro do szkoły . Moje ocenki także nie są najlepsze.. hehe.. a ja nie chce tego kwietnia.. bo mam pisać sprawdzian 6 kl. i straaaasznie się boje . ;/
  Pozdrawiam . :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie masz. W podstawówce za wagary by Cię zjedli. xD. ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha farciara ;D Też tak chcę ;D
  Ja też wróciłam do naturalnego koloru i też byłam czarnulą ;)) Ale fakt faktem włosy po prostu...zamierają po tylu farbowaniach :( Szkoda je męczyć niech odżyją :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Farbowałam prawie 3 lata non stop :( Najlepiej pójść do fryzjerki i powiedzieć jaka jest sytuacja że tak powiem i wtedy albo "zdjąć" kolor z włosów, ale to chyba o wiele droższe, albo wybrać kolor farby jaka odpowiadałaby Twoim naturalnym włoskom :) Ale niestety kolorek i tak nie będzie już taki, jaki był od urodzenia :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Fakt, najczęściej taki fason powiększa pupę i biodra głównie przez zakładki przy kieszeniach. W moich akurat te zakładki są nieduże.Ładnie opływają biodra bez efektu powiększenia. Sporo się naszukałam zanim znalazłam idealny model dla siebie także nie można się zrażać i trzeba cierpliwie szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno po takiej "kuracji" rozjaśniającej będzie potrzebna kuracja z kolei wzmacniająca, także odżywki maseczki i tabletki ze skrzypem to będzie mus :) Ale najlepiej zapytaj jeszcze o to panią która będzie Ci włoski rozjaśniać ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja się bardzo cieszę,że już kwiecień - coraz bliżej wakacji! ;)
  Fajny blog + zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czarna farba niestety bardzo niszczy włosy, większość dziewczyn mówi o wypadaniu.. Jeśli chcesz wzmocnić włosy to polecam przede wszystkim dobre suplementy, z dodatkiem np. skrzypu i wyciągu z pokrzywy + osłonowo maseczki :>


  Pozdrawiam, zapraszam:
  www.fashionablyyy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń