dziękuje za to że jesteście ;)

poniedziałek, 9 maja 2011

9 maj

Witam was w piękne, słoneczne, majowe popołudnie:)

Na początek chciałabym bardzo serdecznie zaprosić was na bloga Marcina Malendowskiego, który brał udział w Bitwie na głosy.:) Pomóżmy mu spełnić marzenia i dajmy mu wsparcie, sby tworzył to co tak kocha :)
Wbijajcie na jego bloga :)

Ok teraz co u mnie, w piątek bardzo udane ognisko, to jaki okazałeś się miły Piotrze. zadziwiło mnie w 100 %!  (lubie to!) Sobota troche przy książkach troche z Robaczkiem :) W niedziele oczekiwany prze zemnie majowy grill u babci.
No i nadszedł czas na poniedziałkową pobudke 0 5.40, oj było ciężko, po prawie 3 tygodniach wylegiwania się rankami. O 7.30 dowiedziałam się że kończe o 2 godz wcześniej, oj jaka ja byłam szczęśliwa:) po 3 lekcji dowiedziałam się, że jutro mam na 10 tylko 3 godzinki w tym polski z inną nauczycielką :) Żyć nie umierac!
Teraz oglądam "trudne sprawy" i przeraża mnie to jakie 'dzieci' są bezmyślne.14 letni ojciec, i 'cudowna' szesnastka z drugim dzieckiem w brzuchu.No i na dziś chyba tyle, pamiętajcie o Marcinie.
     buziaki :*Adaś <3 :*

12 komentarzy:

 1. Ładne zdjęcia :)

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Też oglądałam. Dla mnie też jest to niezrozumiałe ;p Ta dziewczyna nie to, że ledwo dawała rade z jednym dzieckiem, a tu zaraz następne dziecko miało się pojawić. Ehhh...brak słów! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie też takie coś przeraża.. :O

  OdpowiedzUsuń
 4. to zdj. 3 od dołu jest zajebiste !.
  sliczna jesteś ;3
  i jak sb poradziłaś ?.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia są mega. Masz bardzo ładnie zrobioną grzywkę. Zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. głupota się szerzy, nic sie na to nie poradzi... Kiedyś widok nastoletniej matki był czymś naprawdę dziwnym, teraz to niestety prawie codziennośc...

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog ;)
  Ciekawie piszesz ;D
  Jesteś bardzo ładna
  Zapraszam do mnie:
  http://katharia16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. masz prześliczne oczy <3

  OdpowiedzUsuń
 9. fajne fotki! zapraszam do mnei na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń