dziękuje za to że jesteście ;)

sobota, 14 maja 2011

14 maj

hej, Już prawie połowa maja za nami ;p najbliższe 2 tygodnie zadecydują o mojej i tak niezadowalającej mnie średniej.. Tydzień jak najbardziej udany, dużo zastępstw i zwolnień.
Wczoraj dość trudny  wieczór, w końcu 13 piątek, trochę się po sprzeczaliśmy się z Adaśkiem, a wszystko przez tą buczkoteke ;p, dzisiaj ognisko u Niego więc będzie czas żeby pogadać! Ekipa ciągle mi nie znana,:(

Nie wiem co się dzieje z Blogger'em  wczoraj przez cały dzień nie mogłam się zalogować, a nawet skomentować  waszych blogów jako 'anonimowy'. usuneło mi jakieś komentarze i kilka postów, nie wiecie co sie dzieje ?

Dopiska :
krótka przestroga dla zelowskich dziewczyn :)
Jak niektórym wiadomo są tylko 2 albo 3 zakłady fryzjerskie w Zelowie w których nie byłam. Ciągle szukam idealnego dla mnie fryzjera, a co do kształtu mojej fryzury jestem bardzo wybredna. Niedawno otworzona mały "salon fryzjerski" na św. Anny, Przestrzegam was moje kochane. Fryzjerka jest mało mówna i najwidoczniej troche przygłuchawa, 3razy jej mówiłam że tylko końcóweczki nie więcej niż centymetr, obcieła jednak sporo więcej, nie mówiąc już o przodzie który totalnie skrzaniła i ścieła chyba z 6 cm.
Jestem zła!

7 komentarzy:

 1. `. Coś pewnie od nich. Mi notkę usunęło.. ale dzisiaj powróciła . -,- hehe . ; *
  Też chce iść na grila ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Noo/ Ja też wczoraj notki nie miałam a dzisiaj jest ;/ Ale się wczoraj wnerwiałam na bloggera ! ;/
  Ognisko !♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Bd dobrze. Wczoraj miałam taki sam problem z blogiem jak ty ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. wszyscy mieli problem z bloggerem..ale mi sie jakos udalo dodac posta;p
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też ciężko zadowolić jeśli chodzi o fryzury. Na szczęście moja fryzjerka wie wszystko co i jak:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również jestem wybredna co do fryzur i jak wychodze to jestem załaman po efekcie. Jeszcze nie znalazłam odpwoiedzniego fryzjera, i staram się nie chodzi w ogóle do fryzjera, bo boje się co mi zrobi z włosami mimo iż móie, że chce tylko 1cm aby mi ściła. To jest straszne ;pp

  OdpowiedzUsuń
 7. No z tymi notkami to faktycznie wszyscy poprostu jakas awaria jak dzisiaj jest dobrze to znaczy ze jest dpbrze;)

  OdpowiedzUsuń