dziękuje za to że jesteście ;)

czwartek, 16 czerwca 2011

16 czerwiec

Dobry wieczór!
właśnie wróciłam do domu, nie lubie wracać tak wcześnie ale o 5 trzeba wstać. Dzisiaj trochę inaczej, bo musze to przelać:


Jutro mijają 3 lata kiedy misiek poprosił mnie o chodzenie. Strasznie żałuje że nie możemy przeżyć 3 rocznicy. Mieliśmy dwie 4 miesięczne przerwy :( szkoda, ale poprzez nie wiem, że to Ty jesteś sensem mojego życia. Za każdym razem kiedy ktoś puka w moje drzwi, mam  nadzieję że po ich otworzeniu ujrzę Ciebie i poczuje Twój zapach,który tak ubóstwiam i za którym ostatnio tak tęsknie.Chciałabym całe dnie spędzać w Twoich ramionach, wąchając Twoją cudownie pachnącą szyję. Ostatnio masz dla mnie tak mało czasu, każde rozstanie, staje się dla mnie coraz trudniejsze. Nie mogę doczekać się kiedy Cię ujrzę, a kiedy kończy się już ta cholerna godzina pędząca, jak struś pędziwiatr mijający kojota,chce mi się płakać. Wiem że musisz iść. Nikt nigdy nam nie mówił,że życie dorosłej osoby jest tak cudowne jak lekkomyślne czyny nastolatków. Chciałabym żeby codziennie była sobota, albo chociaż co drugi dzień, kiedy cały Twój wieczór jest tylko dla mnie.

wakacje 2010!
Kocham Cię! <3 :*

Dodzia :*
Baś:*
dzięki małe  <3

9 komentarzy:

 1. Nie martw się! Dasz radę ;) Nie wyobrażaj sobie tego,ze to taki długi czas,bo będzie Ci jeszcze gorzej ;) Jestem z Tobą! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. W kilku słowach... przypomina mi się nasza historia... kilka lat temu..:)Aktualnie jesteśmy ze sobą 6lat i mieszkamy razem od września:) Także 3 mam kciuki ,ze Wy kiedyś też zamieszkacie wspólnie... brzmi jak bajka hm?:)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do udziału w KONKURSIE!
  szczegóły na moim blogu!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęścia ;) Pasujecie do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jejku, ale super :)
  szcześcia :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i szczęścia życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama mi mówiłaś, że trzeba być silnym i twardym i nie poddawać się :) Przed wami miliard cudownych chwili zobaczysz :*** No i mega giga imprez :***

  OdpowiedzUsuń